Web Content Viewer
ActionsПостоянни комисии
МАНДАТ 2023г - 2027г
1. Комисия по бюджет, финанси, икономика, инвестиционна политика, нормативна уредба и електронно управление
Председател: Мариела Асенова Иванова
Членове: Златка Александрова Александрова-Стоянова
Михаил Николаев Манчев
Ташко Йорданов Минков
Борис Владов Ангелов
2. Комисия по устройство на територията, пътна и селищна мрежа, транспорт, благоустрояване, комунални дейности, обществен ред и бедствия и аварии
Председател: Михаил Николаев Манчев
Членове: Мариела Асенова Иванова
Сашка Илчева Иванова
Ташко Йорданов Минков
Мартин Петров Томов
3. Комисия по околна среда, общински гори и земи
Председател: Сашка Илчева Иванова
Членове: Симеон Драгомиров Иванов
Мартин Петров Томов
Михаил Николаев Манчев
Бойка Накова Григорова
4. Комисия по здравеопазване, социални дейности, социална политика, демография, свободите и борбите с репресиите
Председател: Златка Александрова Александрова-Стоянова
Членове: Емилия Добринова Иванова
Симеон Драгомиров Иванов
Борис Владов Ангелов
Мартин Петров Томов
5. Комисия по образование, култура, културно-историческо наследство, децата, младежта, спорта и туризма
Председател: Бойка Накова Григорова
Членове: Емилия Добринова Иванова
Златка Александрова Александрова-Стоянова
Сашка Илчева Иванова
Ташко Йорданов Минков
6. Комисия за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобито имущество
Председател: Борис Владов Ангелов
Членове: Емилия Добринова Иванова
Мариела Асенова Иванова
МАНДАТ 2019г - 2023г
1. Комисия по бюджет, финанси, икономика, инвестиционна политика и нормативна уредба
Председател: Мариела Асенова Иванова
Членове: Д-р Веселина Христова Шишкова
Радостина Валериева Раденкова
Ташко Йорданов Минков
Д-р Павлина Борисова Костова
2. Комисия по устройство на територията, пътна и селищна мрежа, транспорт, благоустрояване, комунални дейности, обществен ред и бедствия и аварии
Председател: Теодора Тодорова Исаева
Членове: Д-р Веселина Христова Шишкова
Мариела Асенова Иванова
Емил Борисов Младенов
Ташко Йорданов Минков
3. Комисия по околна среда, общински гори и земи
Председател: Д-р Веселина Христова Шишкова
Членове: Милена Алексиева Миланова
Д-р Павлина Борисова Костова
Радостина Валериева Раденкова
Стефан Стоянов Тодоров
4.Комисия по здравеопазване, социални дейности и социална политика
Председател: Д-р Павлина Борисова Костова
Членове: Теодора Тодорова Исаева
Емил Борисов Младенов
Милена Алексиева Миланова
Иванка Игнатова Гълъбова
5. Комисия по образование, култура, културно-историческо наследство, децата, младежта, спорта и туризма
Председател: Милена Алексиева Миланова
Членове: Теодора Тодорова Исаева
Емил Борисов Младенов
Иванка Игнатова Гълъбова
Стефан Стоянов Тодоров
6. Комисия за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобито имущество
Председател: Радостина Валериева Раденкова
Членове: Мариела Асенова Иванова
Иванка Игнатова Гълъбова